Альтернативні джерела енергії

Ми кожен день використовуємо електрику і сприймається це буденністю, і не замислюємося про його походження, а корисні  копалини мають свій ресурс ці процеси забруднюють навколишнє середовище. Це сподвигает вчених вирішити проблему і тут головну роль беруть на себе альтернативні джерела енергії.

Кількість видів альтернативних джерел енергії постійно збільшується. Це може бути сонячна енергія, вітер, тепло землі, біологічне паливо і т.д. Кожен з цих джерел вивчає і створює окремі галузі, які спрямовані на розвиток і створення більш просунутих обладнень перетворення енергії. Може бути в найближчому майбутньому ми перестанемо спалювати вугілля та інші ресурси землі, а почнемо використовувати альтернативні джерела енергії.

1.Фотомодулі один з популярних способів генерації джерел енергії. Індустрія сонячних панелей постійно розширюється. Головна перевага сонячних панелей їхнє екологічна чистота. Солнце не забруднює природу використання сонячних панелей для генерації електричної енергії не сприяє створенню парникового эффекта. Солнечная енергія не вичерпана і її ресурси  можна використовувати в денний час. Встановлення сонячної панелі легко і швидко цей вид конструкції міцний і довговічний, термін експлуатації складає більше 25 років. Даний вид альтернативних джерел енергії потрібно великих грошових витрат, але з розвитком технологій з кожним роком вартість батарей

зменшується. Потриманий  автомобіль коштуватиме дорожче сонячної електростанції. Також використовують сонячні колектори для обігріву приміщення і нагріву води.

2.Вітрогенератори мають високу ефективність. Розділяють вертикальні і горизонтальні турбіни. Горизонтальні оснащені флюгером і пристроєм стеження. У вертикальних немає необхідності орієнтації на вітер і мають високу надійність. Вертикальна турбіна працює навіть, якщо швидкість вітру низька і в таких умовах генерується енергія, має низький рівень шуму і високу довговічність. Преімущества вітрогенерації: вітер є скрізь, не забруднює атмосферу, займають невелику площу.

3.Теплові насоси застосовуються для опалення приміщень і нагріву води. Теплові насоси конвертують тепло вулиці в тепло для будинку . Насоси бувають повітря-вода, вода-повітря, грунт-вода. В середині системи встановлені компресор, конденсор, гідроакумулятор,випаровувач, контролер. Функціонує за рахунок терморегулятора і фреону, що циркулює всередині пристрою. Фреон забирає тепло у випарнику, який видобуває тепло з води, повітря або грунту. Його переваги: насос вживає на багато менше електроенергії ніж класичний електрокотел, екологічність не виробляє шкідливі викиди вуглекислого газу, безпека, універсальність дає тепло і нагріває воду, довгий термін експлуатації більше 30 років, має можливість переключення зимового режиму опалення на літній режим охолодження, комфортне використання працює в автоматичному режимі.

Перераховані вище методи видобутку електроенергії вже працюють і вдосконалюються. Вони вигідні в плані економії і актуальні через екологічність та ефективность.

Оставьте комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *