Альтернативні джерела енергії

Ми кожен день використовуємо електрику і сприймається це буденністю, і не замислюємося про його походження, а корисні  копалини мають свій ресурс ці процеси забруднюють навколишнє середовище. Це сподвигает вчених вирішити проблему і тут головну роль беруть на себе альтернативні джерела енергії. Кількість видів альтернативних джерел енергії постійно збільшується. Це може бути сонячна енергія, вітер, тепло …

Альтернативні джерела енергії Читать полностью »

Як збудувати нульовий будинок?

«Нульовий будинок» — новий сучасний термін. Які особливості при будівництві нульового будинку, та яких умов требо дотримуватися  при проєктуванні цього будинку? Будинки з нульовим балансом енергії — «нульові будинки» все більше набувають популярність у світі також в Україні. Такі  будинки можуть повністю забезпечити себе енергією та автономно виробляти тепло і електрику для власних потреб самостійно. …

Як збудувати нульовий будинок? Читать полностью »

Единоразовое специальное предложение для строительства комбинированных ветро-солнечных электростанций под «Зеленый тариф»

ЕДИНОРАЗОВОЕ СПЕЦИАЛЬНОЕ ПРЕДЛОЖЕНИЕ ДЛЯ СТРОИТЕЛЬСТВА КОМБИНИРОВАННЫХ ВЕТРО-СОЛНЕЧНЫХ ЭЛЕКТРОСТАНЦИЙ ПОД «ЗЕЛЕНЫЙ ТАРИФ» (СЕТЕВЫЕ): МЫ ПРЕДЛАГАЕМ КОМПЛЕКТЫ ОСНОВНОГО ОБОРУДОВАНИЯ (ВЕТРОГЕНЕРАТОР 4 КВТ + МАЧТА >23 М) ДЛЯ СТАНЦИЙ МОЩНОСТЬЮ 5-30 КВТ ПО АКЦИОННОЙ ЦЕНЕ ОТ 8000 У.Е. ЗА КОМПЛЕКТ*. *- АКЦИОННАЯ ЦЕНА ДЕЙСТВУЕТ ПРИ УСЛОВИИ ПЕРЕДАЧИ ДАННЫХ С ВЕТРОГЕНЕРАТОРОВ ДЛЯ АНАЛИЗА ИХ ЭФФЕКТИВНОСТИ В РАЗЛИЧНЫХ РЕГИОНАХ УКРАИНЫ. …

Единоразовое специальное предложение для строительства комбинированных ветро-солнечных электростанций под «Зеленый тариф» Читать полностью »

Які сонячні батареї краще?

Вибираючи сонячну батарею в магазині Вам неодмінно доведеться зіткнутися з вибором яку сонячну панель вибрати монокристалічних або полікристалічну?
На це питання немає однозначної відповіді. Вирішувати тільки Вам!

Про компанію

«Аltekplus» — провідник альтернативної енергії в кожен будинок, офіс, на виробництво. Наша дружна команда кваліфікованих фахівців і інженерів з задоволенням візьметься за проекти будь-якої складності. Ми забезпечуємо якісний підхід на всіх етапах роботи.

Ліцензії та сертифікати

Компанія «Аltekplus» володіє необхідним пакетом ліцензій і сертифікатів, що дозволяє виконувати весь комплекс робіт по інтеграції рішень в сфері альтернативної енергетики на підприємствах, в муніципалітетах, для приватних замовників.